Sağlık

Özbekistan’da Sağlık Turizmi Fuarı Gerçekleşti

Özbekistan’da gerçekleşen 2. Özbekistan Sağlık Hizmetleri ve Sağlık Turizmi Fuarı’na Türkiye’den sağlık turizmi firmaları da katıldı.

Türkiye’nin öncü sağlık turizmi acentesi Hoops World Tourism, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen 2. Özbekistan Sağlık Hizmetleri ve Sağlık Turizmi Fuarı’nda yer aldı. Fuarda, Türkiye’nin sağlık turizmi konusundaki deneyim ve hizmetlerine ilgi büyük oldu.

Türkiye Özbekistan İşbirliği

Hoops World Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Afet Ayaz, fuarın hemen ardından yaptığı açıklamada, “Özbekistan’da gösterilen yoğun ilgi ve alaka bizim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Ülkemize dönerken, yorgunluğumuzun yerini büyük bir gurur ve sevinçle dolduran bu başarıyı tüm ekibimizle paylaşıyoruz. Dünyanın dört bir yanına şifa dağıtmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. “Türkiye, sağlık turizminde çok hızlı büyüyor!” Dünyada sağlık turizmi alanındaki seçkin fuarlardan biri kabul edilen bu önemli organizasyonda, Hoops World Tourism, Özbekistan’daki bir sağlık turizmi acentesiyle stratejik iş birliği anlaşması gerçekleştirdi. Ayaz, “Özbekistan’daki fırsatlar ve Türkiye’deki sağlık turizminin geldiği nokta, bu iş birliğinin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Türkiye’de sağlık turizminin son yıllarda ne kadar geliştiğini görmek ve bu gelişmeyi uluslararası arenada taçlandırmak bizim için büyük bir onur” dedi. Geçtiğimiz günlerde birinci yıl dönümünü kutlayan Hoops World Tourism’in kutlama etkinliğinde Ayaz, “Bir yıl gibi kısa bir sürede uluslararası arenada bu kadar büyük başarılara imza atmak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Özbekistan anlaşması, gelecekte gerçekleştireceğimiz iş birliklerinin sadece başlangıcı” şeklinde konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

 

 

  Rinoplasti Sonrası Enfeksiyon Belirtileri ve Tedavisi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu