Künye

Not90, Türkiye’de bilgi paylaşımı konusunda lider bir internet sitesidir. 2023 yılında kurulmuştur ve o günden bu yana Türkçe içerikli birçok bilgi kaynağı sunmuştur.

Not90, öğrenmeyi kolaylaştıran, bilginin özgürce yayılmasını teşvik eden bir platformdur. Site içeriği, geniş bir yelpazede konuları kapsayan araştırmalar, makaleler, incelemeler, videolar, infografikler ve daha birçok içeriği barındırır.

Yayın Kurulu

Not90’un yayın kurulu, alanlarında uzman birçok kişiden oluşmaktadır. Bu kişiler, özgün içeriklerin yayınlanması, bilgi kaynaklarının araştırılması ve kalitesinin kontrol edilmesi konularında çalışırlar. Yayın kurulu aşağıdaki kişilerden oluşur:

Mustafa Yılmaz (Genel Yayın Yönetmeni)
Ayşe Yıldız (Editör)
Mehmet Şahin (Editör)
İbrahim Güler (Editör)
Özge Yalçın (Editör)

Yazarlar

Not90’da yer alan içeriklerin büyük bir kısmı, konularında uzman yazarlar tarafından kaleme alınır. Yazarlar, özgün içeriklerin yayınlanmasında büyük bir rol oynarlar. Not90’un yazar kadrosu, araştırmacılardan, akademisyenlere, öğretmenlere ve diğer konularında uzman kişilerden oluşur. Yazarlar arasından birkaç örnek şu şekildedir:

Ahmet Yıldırım (Tarih)
Elif Demir (Edebiyat)
Can Aksoy (Sağlık)
Murat Aktaş (Teknoloji)

İletişim Bilgileri

Not90, ziyaretçilerinin sorularını yanıtlamak, önerilerini ve görüşlerini almak için her zaman açık bir iletişim kanalı sunar. Aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden Not90 ile iletişime geçebilirsiniz:

Adres: Adalet Bulvarı, Manas Caddesi, 145 SK. No:854 İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 533 90 90
E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: @not90
Instagram: @not90
Facebook: @not90official

Not90, ziyaretçilerine en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Bu nedenle, sitemizde bulduğunuz herhangi bir hatayı veya sorunu bize bildirmekten çekinmeyin.

Başa dön tuşu